Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - B pogrupis
2019-01-11, 7 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevinas Drungilas
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5:20 STOGANDRA
(2:12)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Maksim Sharametau
Jokūbas Pajarskas
Gabrielius Jasas
Lukas Paulauskas
Mantas Drungilas
Mindaugas Blagnis
Paulius Baranauskas
3 min. 0:1
Lukas Jakumas
5 min. 0:2
Audrius Gadeikis
5 min. 0:3
Audrius Gadeikis
9 min. 0:4
Edvinas Andrijauskas
10 min. 0:5
Edvinas Andrijauskas
16 min. 0:6
Mindaugas Grušauskas
16 min. 0:7
Lukas Jakumas
Paulius Baranauskas
17 min. 1:7
18 min. 1:8
Edvinas Andrijauskas
18 min. 1:9
Edvinas Andrijauskas
21 min. 1:10
Gražvydas Steckys
22 min. 1;11
Ramūnas Litvinas
Mantas Drungilas
23 min. 2:11
24 min. 2:12
Lukas Jakumas
26 min. 2:13
Karolis Norvilas
Lukas Paulauskas
27 min. 3:13
32 min. 3:14
Karolis Norvilas
33 min. 3:15
Gražvydas Steckys
35 min. 3:16
Gražvydas Steckys
35 min. 3:17
Edvinas Andrijauskas
36 min. 3:18
Gražvydas Steckys
Lukas Paulauskas
41 min. 4:18
Jokūbas Pajarskas
46 min. 5:18
47 min. 5:19
Arūnas Gadeikis
49 min. 5:20
Gražvydas Steckys
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Audrius Gadeikis
Ramūnas Litvinas
Lukas Jakumas
Edvinas Andrijauskas
Gražvydas Steckys
Karolis Norvilas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Arūnas Gadeikis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

19.00
NAUTICA - KLAIPĖDA CITY
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.05
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
VAKARŲ FRONTAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai