Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2019-01-15, 8 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Timur Cyvaniuk
EDM STATYBA-SENDVARIS 14:3 MEMEL
(6:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Benas Alseika
Egidijus Ragainis
Ugnius Petrikas
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Gvidas Leliukas
Karolis Tendys
4 min. 1:0
5 min. 1:1
Viktor Kukšinov
Gvidas Leliukas
11 min. 2:1
Robertas Gudas
15 min. 3:1
Robertas Gudas
16 min. 4:1
19 min. 5:1
Įvartis į savo vartus
Ugnius Petrikas
23 min. 6:1
Karolis Tendys
29 min. 7:1
Robertas Gudas
30 min. 8:1
30 min. 8:2
Romanas Gudlekis
Benas Alseika
31 min. 9:2
(6 m.)
Ugnius Petrikas
33 min. 10:2
Tadas Jurkus
39 min. 11:2
Mindaugas Seminavičius
38 min. 12:2
Robertas Gudas
43 min. 13:2
48 min. 13:3
Valera Aliakin
50 min. 14:3
Įvartis į savo vartus
Valera Aliakin
Vitalij Čerkesas
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Kęstas Ruzgys
Henrikas Bočkus
Raimondas Varnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0