Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2019-01-16, 8 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
LCC MOOSE FC 5:10 AGLUONA-GARANT GROUP
(1:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Oleksii Ivlichev
Al Shargu
Zuka Manjgaladze
Dmytro Sashchuk
Mykyta Ageyev
Artur Chernyshov
Deividas Gibėža
Guga Evgenidze
Vilius Zaleckis
Aleksandr Sumerkov
6 min. 0:1
Kęstas Putys
8 min. 0:2
Andrius Ivanovas
19 min. 0:3
Kęstas Putys
20 min. 0:4
Andrius Ivanovas
20 min. 0:5
Ivan Božok
Al Shargu
23 min. 1:5
25 min. 1:6
Valdas Valančius
Vilius Zaleckis
28 min. 2:6
Mykyta Ageyev
32 min. 3:6
36 min. 3:7
Ivan Božok
Al Shargu
40 min. 4:7
42 min. 4:8
Tomas Petraška
46 min. 4:9
Valdas Valančius
Al Shargu
48 min. 5:9
50 min. 5:10
Tomas Petraška
Vaidas Liutkus
Tomas Petraška
Ivan Božok
Andrius Ivanovas
Kęstas Putys
Mindaugas Jasas
Vidmantas Kemzūra
Mindaugas Liutkus
Vytautas Zablockis
Algirdas Gudkovas
Valdas Valančius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
FELIŪGA - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
KLAIPĖDA CITY - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
MEGLARAS - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 15 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. NAUTICA 15 26
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
10. KRUOPA 14 24
11. ELVITRANSA 15 22
12. VAKARŲ FRONTAS 15 21
13. FELIŪGA 15 19
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 15 13
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 15 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 15 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai