Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - A pogrupis
2019-01-16, 8 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
LCC MOOSE FC 5:10 AGLUONA-GARANT GROUP
(1:6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Oleksii Ivlichev
Al Shargu
Zuka Manjgaladze
Dmytro Sashchuk
Mykyta Ageyev
Artur Chernyshov
Deividas Gibėža
Guga Evgenidze
Vilius Zaleckis
Aleksandr Sumerkov
6 min. 0:1
Kęstas Putys
8 min. 0:2
Andrius Ivanovas
19 min. 0:3
Kęstas Putys
20 min. 0:4
Andrius Ivanovas
20 min. 0:5
Ivan Božok
Al Shargu
23 min. 1:5
25 min. 1:6
Valdas Valančius
Vilius Zaleckis
28 min. 2:6
Mykyta Ageyev
32 min. 3:6
36 min. 3:7
Ivan Božok
Al Shargu
40 min. 4:7
42 min. 4:8
Tomas Petraška
46 min. 4:9
Valdas Valančius
Al Shargu
48 min. 5:9
50 min. 5:10
Tomas Petraška
Vaidas Liutkus
Tomas Petraška
Ivan Božok
Andrius Ivanovas
Kęstas Putys
Mindaugas Jasas
Vidmantas Kemzūra
Mindaugas Liutkus
Vytautas Zablockis
Algirdas Gudkovas
Valdas Valančius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai