Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2019-01-31, Ketvirtfinalis turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Saulius Atmanavičius
STOGANDRA 5:9 FK "GRANATA"
(4:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Ramūnas Litvinas
Edgaras Vigelis
Martynas Viluckas
Edvinas Andrijauskas
Gražvydas Steckys
Edvinas Andrijauskas
5 min. 1:0
16 min. 1:1
Edvinas Girdenis
Gražvydas Steckys
21 min. 2:1
23 min. 2:2
Edvinas Girdenis
Mindaugas Grušauskas
24 min. 3:2
Mindaugas Grušauskas
25 min. 4:2
33 min. 4:3
Titas Mikelis
35 min. 4:4
Tomas Jonušas
36 min. 4:5
Žilvinas Lukošius
Martynas Viluckas
41 min. 5:5
(6 m.)
42 min. 5:6
Žilvinas Lukošius
45 min. 5:7
Tomas Jonušas
47 min. 5:8
Titas Mikelis
50 min. 5:9
Artūras Jakovenka
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Artūras Jakovenka
Tomas Jonušas
Titas Mikelis
Artūras Kumpis
Evaldas Karpavičius
Žilvinas Lukošius
Edvinas Girdenis
Paulius Kriščiūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edgaras Vigelis, Titas Mikelis, Evaldas Misiūnas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

19.00
FK "GRANATA" - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.05
PORT MARE - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
FELIŪGA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FC "SUOLIUKAS" 1 3
2. NAUTICA 1 3
3. SAREMA 1 3
4. KRUOPA 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 1 1
6. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
7. MEGLARAS 0 0
8. MOSĖDIS 0 0
9. FK "GRANATA" 0 0
10. FELIŪGA 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
14. ELVITRANSA 0 0
15. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
16. VAKARŲ FRONTAS 0 0
17. FOTOAPARATAS.LT 1 0
18. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
19. MEMEL 1 0
20. AGLUONA-GARANT GROUP 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai