Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2019-01-31, M.T. 1/4 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Giedrius Zaniauskas
EDM STATYBA-SENDVARIS 10:6 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
(4:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Benas Alseika
Egidijus Ragainis
Ugnius Petrikas
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Gvidas Leliukas
Benas Alseika
6 min. 1:0
Tadas Jurkus
7 min. 2:0
Robertas Gudas
16 min. 3:0
18 min. 3:1
Nerijus Butkus
19 min. 3:2
Nerijus Butkus
Benas Alseika
24 min. 4:2
Karolis Tendys
26 min. 5:2
Tadas Jurkus
29 min. 6:2
Tadas Jurkus
30 min. 7:2
31 min. 7:3
Vygandas Burškys
32 min. 7:4
Roman Kononov
34 min. 7:5
Aurimas Tamkevičius
36 min. 7:6
Aleksandr Ševelkov
Tadas Jurkus
45 min. 8:6
Ugnius Petrikas
46 min. 9:6
Ugnius Petrikas
49 min. 10:6
Lev Gomeniuk
Aurimas Tamkevičius
Deividas Balčiūnas
Artūras Stučys
Nerijus Butkus
Vygandas Burškys
Arūnas Šilgalis
Roman Kononov
Aleksandr Ševelkov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aleksandr Ševelkov.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0