Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga - pogrupis
2019-01-31, M.T. 1/4 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Giedrius Zaniauskas
EDM STATYBA-SENDVARIS 10:6 MEGLARAS-DANĖS PERLAS
(4:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Benas Alseika
Egidijus Ragainis
Ugnius Petrikas
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Gvidas Leliukas
Benas Alseika
6 min. 1:0
Tadas Jurkus
7 min. 2:0
Robertas Gudas
16 min. 3:0
18 min. 3:1
Nerijus Butkus
19 min. 3:2
Nerijus Butkus
Benas Alseika
24 min. 4:2
Karolis Tendys
26 min. 5:2
Tadas Jurkus
29 min. 6:2
Tadas Jurkus
30 min. 7:2
31 min. 7:3
Vygandas Burškys
32 min. 7:4
Roman Kononov
34 min. 7:5
Aurimas Tamkevičius
36 min. 7:6
Aleksandr Ševelkov
Tadas Jurkus
45 min. 8:6
Ugnius Petrikas
46 min. 9:6
Ugnius Petrikas
49 min. 10:6
Lev Gomeniuk
Aurimas Tamkevičius
Deividas Balčiūnas
Artūras Stučys
Nerijus Butkus
Vygandas Burškys
Arūnas Šilgalis
Roman Kononov
Aleksandr Ševelkov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aleksandr Ševelkov.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>