Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-04-23, 1 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
MEMEL 0:4 NAUTICA
(0:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Henrikas Bočkus
Vitalij Čerkesas
Stanislav Krupelnikov
Raimondas Varnas
Donatas Gaižauskas
Tautvydas Jonikas
Roman Fokin
Andrius Seniūnas
2 min. 0:1
Tautvydas Špiegis
9 min. 0:2
German Michno
50 min. 0:3
Justas Valužis
59 min. 0:4
Mindaugas Kinčius
Vladimir Gerasimov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Mantas Zubavičius
Tautvydas Špiegis
Giedrius Kšanas
Lukas Pozdejevas
Deividas Kubilius
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Justas Valužis
Arnas Šimkevičius
Kasparas Tutlys
Nerijus Kosmakov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai