Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-07-24, 11 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
EDM STATYBA-SENDVARIS 1:4 FK "VS-JONUŠAI"
(0:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Egidijus Ragainis
Tadas Jurkus
Ugnius Petrikas
Gražvydas Žakys
Marius Bukauskas
Gvidas Leliukas
Nedas Kenita
Tomas Navardauskas
37 min. 0:1
Rokas Domarkas
41 min. 0:2
Justas Kriščiūnas
48 min. 0:3
Justas Kriščiūnas
Gražvydas Žakys
54 min. 1:3
58 min. 1:4
Arnas Vaseris
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Artūras Valatkevičius
Tautvydas Drungilas
Arnas Vaseris
Rokas Domarkas
Donatas Pupliauskas
Justas Kriščiūnas
Ignas Tamašauskas
Andrius Pagalys
Darius Petrošius
Mindaugas Bitinas
Arnas Dambrauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Artūras Valatkevičius, Tautvydas Drungilas, Karolis Tendys.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai