Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-07-29, 12 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
VAKARŲ FRONTAS 6:3 MOSĖDIS
(1:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Anton Archipov
Kęstutis Žitkus
Timur Muravskij
Dainius Bukantas
Romas Stonys
Aldas Žernys
Liudas Šeputis
Arvydas Trizno
Vilius Čižauskas
Viktor Klesčionok
Oleg Romančiuk
Vaidotas Janulionis
Virginijus Lapinskas
11 min. 1:0
22 min. 1:1
Linas Šmaižys
Romas Stonys
33 min. 2:1
Aldas Žernys
36 min. 3:1
Vilius Čižauskas
38 min. 4:1
50 min. 4:2
Jokūbas Pajarskas
53 min. 4:3
Jokūbas Pajarskas
Vilius Čižauskas
54 min. 5:3
Romas Stonys
58 min. 6:3
Artūras Saunorius
Gabrielius Jasas
Aloyzas Stonkus
Jokūbas Pajarskas
Vilmantas Pocius
Linas Šmaižys
Rimvydas Mankus
Robertas Kasparas
Vitalijus Pocius
Valdas Narbutas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aldas Žernys.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0