Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-07, 13 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Saulius Atmanavičius
MOSĖDIS 1:7 ELVITRANSA
(0:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Blagnis
Gabrielius Jasas
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarksas
Vilmantas Pocius
Linas Šmaižys
Robertas Kasparas
Mantas Pargaliauskas
Valdas Narbutas
Samir Muchtaarov
Modestas Pargaliauskas
12 min. 0:1
Elijus Vilimas
Įvartis į savo vartus
17 min. 0:2
35 min. 0:3
Vitalis Marozas
Vilmantas Pocius
36 min. 1:3
45 min. 1:4
Vitalis Marozas
47 min. 1:5
Mantas Razonas
Įvartis į savo vartus
55 min. 1:6
59 min. 1:7
Marius Narušis
Deividas Fiodorovas
Vitalis Marozas
Marius Narušis
Mantas Razonas
Rokas Markauskas
Elijus Vilimas
Remigijus Venckus
Nerijus Čiuprinskas
Darius Grigaitis
Mindaugas Davidavičius
Kasparas Karalis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai