Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-11, 18 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
NAUTICA 8:6 VAKARŲ FRONTAS
(4:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Marius Stoukus
Mantas Zubavičius
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Arnoldas Nausėdas
Osvaldas Pliuškys
Eimantas Pabrėža
Justas Valužis
Arnas Šimkevičius
6 min. 0:1
Romas Stonys
12 min. 0:2
Artūras Mosejevas
17 min. 0:3
Artūras Mosejevas
Eimantas Pabrėža
19 min. 1:3
Eimantas Pabrėža
20 min. 2:3
Eimantas Pabrėža
24 min. 3:3
25 min. 3:4
Artūras Mosejevas
Arnoldas Nausėdas
26 min. 4:4
27 min. 4:5
Aldas Žernys
42 min. 4:6
Viktor Klesčionok
Eimantas Pabrėža
53 min. 5:6
Eimantas Pabrėža
55 min. 6:6
Arnoldas Nausėdas
57 min. 7:6
Eimantas Pabrėža
59 min. 8:6
Kiril Iovov
Aldas Žernys
Jonas Stonkus
Dainius Bukantas
Romas Stonys
Liudas Šeputis
Artūras Mosejevas
Viktor Klesčionok
Oleg Romančiuk
Vaidas Janulionis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
MEMEL - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai