Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-16, 19 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK "VS-JONUŠAI" 7:0 MEMEL
(2:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Regimantas Raštutis
Artūras Valatkevičius
Arnas Vaseris
Rokas Domarkas
Donatas Puplauskas
Rokas Vitkauskas
Justas Kriščiūnas
Laisvydas Žalpys
Ignas Tamašauskas
Mindaugas Bitinas
Laisvydas Žalpys
23 min. 1:0
Ignas Tamašauskas
25 min. 2:0
Rokas Domarkas
39 min. 3:0
Artūras Valatkevičius
41 min. 4:0
Ignas Tamašauskas
42 min. 5:0
Osvaldas Bieliauskis
49 min. 6:0
Arnas Vaseris
50 min. 7:0
Vidas Bukauskas
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Vitalij Čerkesas
Aleksandr Šipulia
Stanislav Krupelnikov
Donatas Gaižauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015