Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-20, 19 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
NAUTICA 2:11 PORT MARE
(1:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kevinas Drungilas
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Renatas Mosejevas
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Arnas Šimkevičius
5 min. 0:1
Aurimas Jurgelevičius
12 min. 0:2
Saulius Varkalis
14 min. 0:3
Audrius Vitkauskas
18 min. 0:4
Tadas Gudauskas
19 min. 0:5
Marius Valskis
Arnas Šimkevičius
23 min. 1:5
32 min. 1:6
Aivaras Lukošius
34 min. 1:7
Saulius Varkalis
44 min. 1:8
Tadas Gudauskas
Arnas Šimkevičius
45 min. 2:8
47 min. 2:9
Saulius Varkalis
52 min. 2:10
Aurimas Jurgelevičius
54 min. 2:11
Audrius Vitkauskas
Edvinas Razutis
Aivaras Lukošius
Audrius Vitkauskas
Tadas Gudauskas
Andrius Pancerovas
Saulius Varkalis
Robertas Tranas
Kazimieras Žutautas
Audrius Tolis
Žymantas Butkus
Marius Valskis
Aurimas Jurgelevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015