Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-08, 3 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:3 NAUTICA
(2:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Almantas Eidėjus
Valentinas Rumiancevas
Vilius Zaleckis
Bronius Jašinskas
Aleksas Šiburkis
Saulius Nemanius
Audrius Sutkus
Valdas Bulvydas
Martynas Bačko
Laurynas Kielaitis
Arnas Vismantas
Aleksas Šiburkis
3 min. 1:0
Martynas Bačko
9 min. 2:0
25 min. 2:1
Giedrius Kšanas
48 min. 2:2
Edmundas Gaigalas
59 min. 2:3
Giedrius Kšanas
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Aleksandr Vasiljev
Mantas Zubavičius
Stanislav Simachov
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Igor Metelica
Arnoldas Nausėdas
Lukas Pozdejevas
Deividas Kubilius
Vakaris Luzgauskas
Arnas Šimkevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai