Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-20, 5 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
KRUOPA 6:2 NAUTICA
(3:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas Valius
Erikas Mockus
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Laurynas Norkus
Rolandas Uznys
Andrej Makov
Eduard Garšanov
Andrej Afanasjev
Andrej Afanasjev
5 min. 1:0
Andrej Afanasjev
7 min. 2:0
13 min. 2:1
Nerijus Kosmakov
Andrej Makov
21 min. 3:1
Laurynas Norkus
31 min. 4:1
Eduard Garšanov
39 min. 5:1
Andrej Afanasjev
48 min. 6:1
60 min. 6:2
(10 m.)
German Michno
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Justas Valužis
Kasparas Tutlys
Nerijus Kosmakov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

21.10
9 turas
FK SMK - FELIŪGA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. NAUTICA 9 13
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FK SMK 8 12
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015