Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-27, 6 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
VAKARŲ FRONTAS 6:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
(2:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kiril Iovov
Arūnas Beinartas
Vytautas Baltmiškis
Liudas Šeputis
Arvydas Trizno
Vilius Čižauskas
Nikolaj Beliak
Žygimantas Dubickas
Anton Archipov
Viktor Klesčionok
Vaidotas Janulionis
Viktor Klesčionok
11 min. 1:0
13 min. 1:1
Jevgenij Slugin
Arvydas Trizno
14 min. 2:1
26 min. 2:2
Ugnius Petrikas
Viktor Klesčionok
36 min. 3:2
Liudas Šeputis
50 min. 4:2
Anton Archipov
54 min. 5:2
Arūnas Beinartas
58 min. 6:2
Mindaugas Seminavičius
Robertas Gudas
Ugnius Petrikas
Gražvydas Žakys
Nedas Kneita
Tomas Navardauskas
Kęstutis Navardauskas
Liudas Razma
Jevgenij Slugin
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Ugnius Petrikas, Vytautas Baltmiškis, Liudas Razma.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai