Turnyrinė lentelė
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. PORT MARE 19 18 0 1 122:25 97 54
2. SAREMA 19 14 4 1 114:40 74 46
3. FK "GRANATA" 19 14 1 4 73:39 34 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 19 14 1 4 72:26 46 43
5. KLAIPĖDA CITY 19 13 1 5 123:26 97 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 19 13 0 6 67:33 34 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 11 1 7 72:41 31 34
8. NAUTICA 19 10 3 6 76:68 8 33
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 19 9 3 7 49:52 -3 30
10. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 9 3 7 57:51 6 30
11. KRUOPA 19 10 0 9 61:77 -16 29
12. ELVITRANSA 19 8 2 9 55:66 -11 26
13. VAKARŲ FRONTAS 19 8 0 11 65:65 0 24
14. FELIŪGA 19 7 3 9 44:47 -3 24
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 7 1 11 52:71 -19 22
16. MOSĖDIS 19 3 0 16 34:128 -94 9
17. MEMEL 19 3 0 16 21:84 -63 9
18. FOTOAPARATAS.LT 19 3 0 16 25:99 -74 8
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 2 1 16 34:120 -86 5
20. MEGLARAS 19 2 0 17 35:93 -58 5
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai