FK GIRULIAI
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
16 (vid. 8.00)
ĮMUŠTA
13 (vid. 6.50)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykolas KaveckasRobertas BaltuonėRimantas BogužasArtūras PuidokasTadas Jaugelavičius
8 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykolas Kaveckas
8
2
0
  Robertas Baltuonė
2
0
0
  Žilvinas Kelpšas
1
1
0
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Artūras Puidokas
1
0
0
  Rimantas Bogužas
1
0
0
  Tadas Jaugelavičius
1
0
0
  Lukas Šiaulytis
1
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
0
0
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Vaidas Batura
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Vilius Bundulas
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Pedro Miranda
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
4
2019-12-08
21.00
FK GIRULIAI
-
SPARTA
5
2019-12-15
21.00
KLAIPĖDA CITY
-
FK GIRULIAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0