FK GIRULIAI
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
47 (vid. 5.88)
ĮMUŠTA
55 (vid. 6.88)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėMykolas KaveckasTadas JaugelavičiusLukas ŠiaulytisPedro Miranda
16 įvarč.14 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
16
2
0
  Mykolas Kaveckas
14
4
0
  Tadas Jaugelavičius
5
0
0
  Lukas Šiaulytis
3
0
0
  Žilvinas Kelpšas
2
2
0
  Pedro Miranda
2
0
1
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Rimantas Bogužas
1
1
0
  Artūras Puidokas
1
1
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Vilius Bundulas
0
2
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vaidas Batūra
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 9
6. FK VS-JONUŠAI 8 5


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015