TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
32 (vid. 4.57)
ĮMUŠTA
61 (vid. 8.71)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasAndrius PiekusKęstas PutysTadas KarinauskasEgidijus Bucevičius
8 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
8
0
0
  Kęstas Putys
3
0
0
  Tadas Karinauskas
3
0
0
  Andrius Piekus
3
0
0
  Pavelas Domas
2
0
0
  Egidijus Bucevičius
2
0
0
  Mindaugas Šimkus
2
0
0
  Eimantas Šeškevičius
2
1
0
  Aivaras Umantas
2
1
0
  Andrius Puotkalis
1
0
1
  Benas Dziena
1
0
0
  Tomas Petraška
1
0
0
  Dominykas Liutkus
1
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Mantas Tėvelis
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
FC SUOLIUKAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai