KLAIPĖDA CITY
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
79 (vid. 9.88)
ĮMUŠTA
37 (vid. 4.63)
PRALEISTA
42
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVladislav KučerovGerman JezerskijJevgenij DodonovAldas Žernys
23 įvarč.15 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
23
0
0
  Vladislav Kučerov
15
0
0
  German Jezerskij
9
0
0
  Jevgenij Dodonov
9
1
0
  Aldas Žernys
5
0
0
  Mindaugas Bielskis
4
0
0
  Anton Ananjev
3
0
0
  Dovydas Zakrevskij
3
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Justas Adamas
2
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Artur Seražidenov
0
0
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Papšys
1
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
8
2020-08-07
19.00
SPARTA
-
KLAIPĖDA CITY
9
2020-08-14
19.00
KLAIPĖDA CITY
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015