KLAIPĖDA CITY
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
29 (vid. 9.67)
ĮMUŠTA
14 (vid. 4.67)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVladislav KučerovJevgenij DodonovAldas ŽernysDmitrij Jakovlev
8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
8
0
0
  Vladislav Kučerov
6
0
0
  Jevgenij Dodonov
6
1
0
  Aldas Žernys
2
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
0
0
  Mindaugas Bielskis
2
0
0
  Dovydas Zakrevskij
1
0
0
  Anton Ananjev
1
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Justas Adamas
0
0
0
  German Jezerskij
0
0
0
  Artiom Sizikov
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Papšys
1
0
0
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
21.00
KLAIPĖDA CITY
-
FK GIRULIAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0