SPARTA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
26 (vid. 6.50)
ĮMUŠTA
14 (vid. 3.50)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArnoldas LiutikaArtūras BytautasArvydas TriznoNikolaj Beliak
10 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vilius Čižauskas
10
0
0
  Arnoldas Liutika
4
0
0
  Artūras Bytautas
3
0
0
  Nikolaj Beliak
3
1
0
  Arvydas Trizno
3
0
0
  Aleksej Archipov
1
0
0
  Robertas Žižys
1
0
0
  Vytautas Laurinaitis
1
1
0
  Žygimantas Dubickas
0
0
0
  Mindaugas Dobravolskis
0
0
0
  Valerijus Žukovas
0
0
0
  Paulius Ruseckas
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Ernestas Alekna
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-11
21.15
SPARTA
-
FK VS-JONUŠAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0