LCC MOOSE FC
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
16 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
16 (vid. 5.33)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisYohana Dawood AsofiRakan SuleimanZurab Manjgaladze
6 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
6
0
0
  Vilius Zaleckis
4
0
0
  Rakan Suleiman
2
0
0
  Yohana Dawood Asofi
2
0
0
  Daniil Teplyakov
1
0
0
  Zurab Manjgaladze
1
0
0
  Demid Onishchenko
0
0
0
  Aleksandr Sumenkov
0
0
0
  Dmytro Artemenko
0
0
0
  Filipp Babarykin
0
0
0
  Yura Herman
0
0
0
  Igor Sysin
0
0
0
  Alexander Bokaev
0
0
0
  Emil Kochemasov
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
4
2019-12-08
18.00
FK VS-JONUŠAI
-
LCC MOOSE FC

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0