LCC MOOSE FC
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
34 (vid. 4.86)
ĮMUŠTA
46 (vid. 6.57)
PRALEISTA
-12
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisRakan SuleimanYohana Dawood AsofiDaniil Teplyakov
11 įvarč.10 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
11
1
0
  Vilius Zaleckis
10
0
0
  Rakan Suleiman
4
0
0
  Yohana Dawood Asofi
3
0
0
  Daniil Teplyakov
2
0
0
  Igor Sysin
1
0
0
  Zurab Manjgaladze
1
0
0
  Emil Kochemasov
1
0
0
  Yura Herman
1
0
0
  Demid Onishchenko
0
0
0
  Aleksandr Sumenkov
0
0
0
  Dmytro Artemenko
0
0
0
  Filipp Babarykin
0
0
0
  Alexander Bokaev
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
18.00
LCC MOOSE FC
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai