KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
10 (vid. 3.33)
ĮMUŠTA
25 (vid. 8.33)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusŽydrūnas JanavičiusArtūras ŽilinskasRamūnas ŠideikisJulius Prušinskas
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nerijus Butkus
3
0
0
  Žydrūnas Janavičius
2
0
0
  Artūras Žilinskas
2
0
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Julius Prušinskas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
0
0
  Evaldas Magdušauskas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Linas Ušinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Modestas Kuisys
0
0
0
  Romualdas Rulevičius
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Manfredas Ramonas
0
0
0
  Lijana Gedminaitė
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
4
2019-12-06
20.30
FK GRANATA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
20.00
NAUTICA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0