FK GRANATA
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
30 (vid. 7.50)
ĮMUŠTA
24 (vid. 6.00)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisTitas MikelisDonatas AnužisArtūras KumpisŽilvinas Lukošius
10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
10
0
0
  Titas Mikelis
7
1
0
  Donatas Anužis
4
0
0
  Žilvinas Lukošius
2
0
0
  Artūras Kumpis
2
1
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Deividas Gedvilas
1
0
0
  Nerijus Paulauskas
1
0
0
  Vaidotas Gedvilas
1
0
0
  Paulius Kriščiūnas
1
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Artūras Anužis
0
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Artūras Jakovenka
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Tomas Jonušas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-12
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
FK GRANATA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0