FK GRANATA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
42 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
45 (vid. 6.43)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisTitas MikelisArtūras KumpisDonatas AnužisŽilvinas Lukošius
11 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
11
1
0
  Titas Mikelis
8
1
0
  Artūras Kumpis
5
2
0
  Donatas Anužis
4
0
0
  Artūras Jakovenka
2
0
0
  Žilvinas Lukošius
2
0
0
  Tomas Jonušas
1
0
0
  Paulius Kriščiūnas
1
0
0
  Nerijus Paulauskas
1
0
0
  Modestas Arys
1
0
0
  Deividas Gedvilas
1
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Vaidotas Gedvilas
1
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Artūras Anužis
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai