FK MOSĖDIS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
18 (vid. 2.57)
ĮMUŠTA
67 (vid. 9.57)
PRALEISTA
-49
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Lukas ŠarkauskisJonas ButkevičiusLinas ŠmaižysLiudas ŠeputisDonaldas Jautžemis
5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Lukas Šarkauskis
5
0
0
  Jonas Butkevičius
4
0
0
  Liudas Šeputis
3
0
0
  Linas Šmaižys
3
1
0
  Donaldas Jautžemis
2
0
0
  Jokūbas Pajarskas
1
0
0
  Vilmantas Pocius
0
0
0
  Tomas Būda
0
0
0
  Edvardas Judaitis
0
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Robertas Kasparas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
0
0
  Mantas Kijauskas
0
0
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Gabrielius Jasas
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Lukas Paulauskas
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Robertas Butkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Jonas Račkauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS
5:18
KRANTONA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015