KRUOPA
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
47 (vid. 6.71)
ĮMUŠTA
45 (vid. 6.43)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasArūnas ArbatauskasScott PalmerAndrejus KonovalovVladimiras Molis
9 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
9
0
0
  Arūnas Arbatauskas
6
0
0
  Scott Palmer
6
0
0
  Andrejus Konovalov
5
1
1
  Vladimiras Molis
4
0
0
  Eduardas Davidonis
3
0
0
  Andrej Makov
3
0
0
  Sergej Fiodorov
3
0
0
  Kasparas Davidonis
2
1
0
  Jevgenij Zaicev
1
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Maksimas Melechinas
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
1
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Martynas Jankauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-18
KRUOPA
3:16
KRANTONA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015