KRUOPA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
31 (vid. 7.75)
ĮMUŠTA
18 (vid. 4.50)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasArūnas ArbatauskasVladimiras MolisScott PalmerAndrejus Konovalov
8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
8
0
0
  Arūnas Arbatauskas
6
0
0
  Andrejus Konovalov
3
1
1
  Scott Palmer
3
0
0
  Vladimiras Molis
3
0
0
  Andrej Makov
2
0
0
  Jevgenij Zaicev
1
0
0
  Eduardas Davidonis
1
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Maksimas Melechinas
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
1
  Sergej Fiodorov
0
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Kasparas Davidonis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
16.00
KLAIPĖDA CITY B
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0