FC SUOLIUKAS
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
19 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
18 (vid. 4.50)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevŠarūnas GenčiusŽygimantas ŠakysSergej SmyslovViktor Zujev
9 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
9
1
0
  Šarūnas Genčius
3
0
0
  Žygimantas Šakys
2
0
0
  Sergej Smyslov
2
0
0
  Tadas Baronas
1
0
0
  Viktor Zujev
1
0
0
  Vilius Mišeika
1
0
0
  Timur Cyvaniuk
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Tomas Pudživėlis
0
0
0
  Karolis Simonavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
  Arvydas Dapkus
0
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Eimantas Rudavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-09
21.15
KRANTONA
-
FC SUOLIUKAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0