Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ 6:15 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2019-12-03
KRUOPA 6:4 KLAIPĖDOS FM-1
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS 3:2 FK MOSĖDIS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7:9 ELVITRANSA
3
2019-12-01
SPARTA 7:2 KLAIPĖDOS FM-2
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS 2:10 PORT MARE
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:2 FK VIENUOLIKĖ
3
2019-11-28
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY 12:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC 3:10 FK GIRULIAI
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1 2:15 KRANTONA
3
2019-11-27
ELVITRANSA 9:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA 6:10 KRUOPA
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS 2:4 MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B 6:4 FC SUOLIUKAS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS 3:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:5 SPARTA
2
2019-11-24
KRANTONA 9:2 KFA AKADEMIJA
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ 2:10 NAUTICA
2
2019-11-24
PORT MARE 6:2 FK GRANATA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS 9:7 MEMEL
2
2019-11-21
KRUOPA 10:4 FK MOSĖDIS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:5 KLAIPĖDA CITY
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2 4:6 LCC MOOSE FC
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 11:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B 7:3 KLAIPĖDOS FM-1
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY 12:6 ELVITRANSA
2
2019-11-18
FK GIRULIAI 6:10 FK VS-JONUŠAI
1
2019-11-17
FK GRANATA 4:6 FK VIENUOLIKĖ
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1 3:3 FC SUOLIUKAS
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS 5:18 KRANTONA
1
2019-11-17
MEMEL 4:5 KRUOPA
1
2019-11-17
NAUTICA 5:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10:4 PORT MARE
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:12 FK ŽEBENKŠTIS
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA 2:11 KLAIPĖDA CITY B
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC 7:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI 11:4 KLAIPĖDOS FM-2
1
2019-11-12
SPARTA 10:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0