Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
9
2020-02-01
ELVITRANSA 10:10 SPARTA
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9:4 LCC MOOSE FC
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2 6:7 FK GIRULIAI
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC 5:4 ELVITRANSA
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI 4:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
2020-01-16
SPARTA 6:13 KLAIPĖDA CITY
8
2020-01-13
FK GIRULIAI 9:5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY 12:7 LCC MOOSE FC
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 5:8 FK GRANATA
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B 12:1 FK MOSĖDIS
7
2020-01-10
KRANTONA 18:4 MEMEL
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1 6:7 KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA 7:8 FC SUOLIUKAS
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ 5:15 PORT MARE
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 21:1 KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6:4 KLAIPĖDOS FM-2
7
2020-01-05
ELVITRANSA 4:7 FK VS-JONUŠAI
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS 1:9 NAUTICA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:4 FK GIRULIAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2 3:14 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2019-12-22
NAUTICA 7:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS 3:5 KFA AKADEMIJA
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI 4:6 KLAIPĖDA CITY
6
2019-12-19
PORT MARE 16:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
FK GRANATA 2:8 FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC 3:7 SPARTA
6
2019-12-18
KRUOPA 3:16 KRANTONA
6
2019-12-18
FK GIRULIAI 7:6 ELVITRANSA
6
2019-12-17
FK VIENUOLIKĖ 4:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2019-12-17
MEMEL 2:6 KLAIPĖDA CITY B
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS 2:10 KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B 3:6 KRUOPA
5
2019-12-15
NAUTICA 5:1 KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY 6:2 FK GIRULIAI
5
2019-12-13
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:10 PORT MARE
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1 8:4 MEMEL
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:2 FK GRANATA
5
2019-12-11
ELVITRANSA 9:6 KLAIPĖDOS FM-2
5
2019-12-11
SPARTA 4:6 FK VS-JONUŠAI
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA 10:2 FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ 4:8 FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
KRANTONA 15:5 FC SUOLIUKAS
4
2019-12-08
MEMEL 1:9 KFA AKADEMIJA
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI 7:3 LCC MOOSE FC
4
2019-12-08
PORT MARE 3:4 NAUTICA
4
2019-12-08
FK GIRULIAI 2:4 SPARTA
4
2019-12-06
FK GRANATA 11:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2019-12-06
KRANTONA 4:1 KLAIPĖDA CITY B
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2 4:13 KLAIPĖDA CITY
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:7 FK ŽEBENKŠTIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ 6:15 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2019-12-03
KRUOPA 6:4 KLAIPĖDOS FM-1
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS 3:2 FK MOSĖDIS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7:9 ELVITRANSA
3
2019-12-01
SPARTA 7:2 KLAIPĖDOS FM-2
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS 2:10 PORT MARE
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:2 FK VIENUOLIKĖ
3
2019-11-28
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY 12:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC 3:10 FK GIRULIAI
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1 2:15 KRANTONA
3
2019-11-27
ELVITRANSA 9:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA 6:10 KRUOPA
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS 2:4 MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B 6:4 FC SUOLIUKAS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS 3:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:5 SPARTA
2
2019-11-24
KRANTONA 9:2 KFA AKADEMIJA
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ 2:10 NAUTICA
2
2019-11-24
PORT MARE 6:2 FK GRANATA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS 9:7 MEMEL
2
2019-11-21
KRUOPA 10:4 FK MOSĖDIS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:5 KLAIPĖDA CITY
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2 4:6 LCC MOOSE FC
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 11:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B 7:3 KLAIPĖDOS FM-1
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY 12:6 ELVITRANSA
2
2019-11-18
FK GIRULIAI 6:10 FK VS-JONUŠAI
1
2019-11-17
FK GRANATA 4:6 FK VIENUOLIKĖ
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1 3:3 FC SUOLIUKAS
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS 5:18 KRANTONA
1
2019-11-17
MEMEL 4:5 KRUOPA
1
2019-11-17
NAUTICA 5:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10:4 PORT MARE
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:12 FK ŽEBENKŠTIS
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA 2:11 KLAIPĖDA CITY B
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC 7:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI 11:4 KLAIPĖDOS FM-2
1
2019-11-12
SPARTA 10:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015