Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-19, 2 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Kevinas Drungilas
KLAIPĖDA CITY B 7:3 KLAIPĖDOS FM-1
(2-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kiril Iovov
Jevgenij Novičenkin
Rolandas Kuncė
Aleksandr Fiodorov
Jevgenij Bulbenkov
Irmantas Slušnys
Oleg Romančiuk
Marius Prišmontas

9 min. 0-1
Artiom Jerošenko
Jevgenij Novičenkin
18 min. 1-1
Rolandas Kuncė
23 min. 2-1
Rolandas Kuncė
26 min. 3-1
Oleg Romančiuk
27 min. 4-1
38 min. 4-2
Eimantas Pabrėža
Rolandas Kuncė
48 min. 5-2
49 min. 5-3
Justas Kriščiūnas
Rolandas Kuncė
49 min. 6-3
Jevgenij Bulbenkov
50 min. 7-3
Sergej Solovjov
Arnas Šimkevičius
Eimantas Pabrėža
Domas Stancelis
Deividas Kubilius
Lukas Pozdėjevas
Justas Kriščiūnas
Kasparas Tutlys
Justas Valužis
Arnas Vaseris
Vakaris Luzgauskas
Artiom Jerošenko
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Sergej Solovjov, Artiom Jerošenko.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0