Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-24, 2 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Aidas Mazalas
FK VIENUOLIKĖ 2:10 NAUTICA
(0-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Pavel Truš
Vygandas Burškys
Remigijus Venckus
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
Renardas Vaitkus
1 min. 0-1
Kiril Čiupalov
9 min. 0-2
Kiril Čiupalov
18 min. 0-3
Vladimir Gerasimov
22 min. 0-4
Jonas Latakas
33 min. 0-5
Armandas Pocius
35 min. 0-6
Tautvydas Špiegis
38 min. 0-7
Jonas Latakas
39 min. 0-8
Armandas Pocius
Vitalis Marozas
44 min. 1-8
46 min. 1-9
Kiril Čiupalov
49 min. 1-10
Tautvydas Špiegis
Vitalis Marozas
49 min. 2:10
Gvidas Gnedojus
Kevinas Drungilas
Jonas Latakas
Tautvydas Špiegis
Armandas Pocius
Rokas Girtautas
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Orestas Abramavičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Rokas Girtautas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0