Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-27, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
KLAIPĖDOS FM-1 2:15 KRANTONA
(1-7)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Eimantas Pabrėža
Arnas Šimkevičius
Domas Stancelis
Deividas Kubilius
Lukas Pozdėjevas
Justas Kriščiūnas
Kasparas Tutlys
Justas Valužis
Arnas Vaseris
Vakaris Luzgauskas
2 min. 0-1
Ernestas Grudys
4 min. 0-2
Aidas Capas
6 min. 0-3
Deividas Lukošius
7 min. 0-4
Arnoldas Nausėdas
7 min. 0-5
Donatas Surblys
11 min. 0-6
Paulius Juška
Deividas Kubilius
23 min. 1-6
24 min. 1-7
Paulius Juška
27 min. 1-8
Karolis Kelpšas
36 min. 1-9
Deividas Lukošius
37 min. 1-10
Aidas Capas
39 min. 1-11
Erikas Vainoras
Domas Stancelis
45 min. 2-11
46 min. 2-12
Erikas Vainoras
46 min. 2-13
Ernestas Grudys
48 min. 2-14
Aidas Capas
50 min. 2-15
Erikas Vainoras
Ernestas Grudys
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Erikas Vainoras
Donatas Surblys
Deividas Lukošius
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Eimantas Pabrėža.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0