Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-11-27, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
ELVITRANSA 9:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(4-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Deividas Fiodorovas
Dalius Pinskas
Almantas Eidėjus
Aurimas Barsteika
Dovydas Šaulys
Nedas Rupšys
Deividas Gibėža
Mantas Razonas
Laurynas Plačas
Dalius Pinskas
2 min. 1-0
3 min. 1-1
Edgaras Drąsutis
6 min. 1-2
Skirmantas Rakauskas
Dalius Pinskas
7 min. 2-2
Aurimas Barsteika
15 min. 3-2
18 min. 3-3
Edgaras Drąsutis
20 min. 3-4
Gvidas Juška
21 min. 3-5
Gvidas Juška
22 min. 3-6
Skirmantas Rakauskas
Dalius Pinskas
25 min. 4-6
26 min. 4-7
Skirmantas Rakauskas
30 min. 4-8
Gvidas Juška
35 min. 4-9
Skirmantas Rakauskas
Deividas Fiodorovas
40 min. 5-9
Įvartis į savo vartus
41 min. 5-10
Deividas Gibėža
43 min. 6-10
Įvartis į savo vartus
45 min. 6-11
Dalius Pinskas
46 min. 7-11
Laurynas Plačas
47 min. 8-11
49 min. 8-12
Gvidas Juška
Laurynas Plačas
49 min. 9-12
Edgaras Drąsutis
Ainis Vilavičius
Gvidas Juška
Skirmantas Rakauskas
Dangirdas Žilinskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Edgaras Drąsutis.
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0