Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-28, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
(2:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Kevinas Drungilas
Vilius Norvilas
Jonas Latakas
Rokas Girtautas
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Edmundas Gaigalas
Marius Papšys
1 min. 0-1
Edvinas Girdenis
Marius Papšys
4 min. 1-1
Marius Papšys
10 min. 2-1
21 min. 2-2
Žilvinas Lukošius
22 min. 2-3
Edvinas Girdenis
23 min. 2-4
Žilvinas Lukošius
25 min. 2-5
Vaidotas Gedvilas
Vilius Norvilas
26 min. 3-5
28 min. 3-6
Artūras Kumpis
30 min. 3-7
Edvinas Girdenis
31 min. 3-8
Edvinas Girdenis
Kiril Čiupalov
32 min. 4-8
33 min. 4-9
Edvinas Girdenis
34 min. 4-10
Martynas Agintas
Marius Papšys
39 min. 5-10
41 min. 5-11
Titas Mikelis
Marius Papšys
42 min. 6-11
Rokas Girtautas
44 min. 7-11
Marius Papšys
46 min. 8-11
Jonas Latakas
46 min. 9-11
48 min. 9-12
Titas Mikelis
Marius Papšys
50 min. 10-12
50 min. 10-13
Edvinas Girdenis
Vaidotas Gedvilas
Paulius Kriščiūnas
Žilvinas Lukošius
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Artūras Kumpis
Titas Mikelis
Martynas Agintas
Andrius Alunderis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vladimir Gerasimov, Kiril Čiupalov, Artūras Kumpis, Titas Mikelis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0