Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-11-28, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
KLAIPĖDA CITY 12:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
(5-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Vladislav Kučerov
Jevgenij Dodonov
Artiom Sizikov
Mindaugas Bielskis
6 min. 0-1
Mindaugas Šimkus
Vladislav Kučerov
7 min. 1-1
Vladislav Kučerov
8 min. 2-1
Mindaugas Bielskis
16 min. 3-1
Jevgenij Dodonov
20 min. 4-1
Donatas Stankevičius
23 min. 5-1
Mindaugas Bielskis
32 min. 6-1
Donatas Stankevičius
36 min. 7-1
Vladislav Kučerov
39 min. 8-1
Dmitrij Jakovlev
41 min. 9-1
Donatas Stankevičius
42 min. 10-1
45 min. 10-2
Tomas Petraška
Donatas Stankevičius
49 min. 11-2
Jevgenij Dodonov
50 min. 12-2
Andrius Puotkalis
Tomas Petraška
Mindaugas Šimkus
Andrius Piekus
Egidijus Bucevičius
Dominykas Liutkus
Mindaugas Liutkus
Giedrius Zaniauskas
Pavelas Domas
Eimantas Šeškevičius
Kęstas Putys
Benas Dziena
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0