Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2020-01-08, 7 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
KRUOPA 7:8 FC SUOLIUKAS
(1-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Nerijus Genupskis
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Kasparas Davidonis
Martynas Davidonis
Sergej Fiodorov
5 min. 1-0
6 min. 1-1
Edgar Dorogavcev
Įvartis į savo vartus
12 min. 1-2
15 min. 1-3
Ernestas Gedminas
21 min. 1-4
Edgar Dorogavcev
Kasparas Davidonis
27 min. 2-4
29 min. 2-5
Sergej Smyslov
30 min. 2-6
Edgar Dorogavcev
Sergej Fiodorov
31 min. 3-6
Andrejus Konovalov
32 min. 4-6
Andrej Makov
42 min. 5-6
Kasparas Davidonis
43 min. 6-6
45 min. 6-7
Andrej Smyslov
Andrejus Konovalov
48 min. 7-7
49 min. 7-8
Eimantas Rudavičius
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Eimantas Rudavičius
Tomas Pudživėlis
Tomas Šniauka
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vilius Mišeika, Kasparas Davidonis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015