Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2020-01-08, 7 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
KRUOPA 7:8 FC SUOLIUKAS
(1-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Nerijus Genupskis
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Kasparas Davidonis
Martynas Davidonis
Sergej Fiodorov
5 min. 1-0
6 min. 1-1
Edgar Dorogavcev
Įvartis į savo vartus
12 min. 1-2
15 min. 1-3
Ernestas Gedminas
21 min. 1-4
Edgar Dorogavcev
Kasparas Davidonis
27 min. 2-4
29 min. 2-5
Sergej Smyslov
30 min. 2-6
Edgar Dorogavcev
Sergej Fiodorov
31 min. 3-6
Andrejus Konovalov
32 min. 4-6
Andrej Makov
42 min. 5-6
Kasparas Davidonis
43 min. 6-6
45 min. 6-7
Andrej Smyslov
Andrejus Konovalov
48 min. 7-7
49 min. 7-8
Eimantas Rudavičius
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Eimantas Rudavičius
Tomas Pudživėlis
Tomas Šniauka
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vilius Mišeika, Kasparas Davidonis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai