Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2020-01-08, 7 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
KRUOPA 7:8 FC SUOLIUKAS
(1-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Nerijus Genupskis
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Kasparas Davidonis
Martynas Davidonis
Sergej Fiodorov
5 min. 1-0
6 min. 1-1
Edgar Dorogavcev
Įvartis į savo vartus
12 min. 1-2
15 min. 1-3
Ernestas Gedminas
21 min. 1-4
Edgar Dorogavcev
Kasparas Davidonis
27 min. 2-4
29 min. 2-5
Sergej Smyslov
30 min. 2-6
Edgar Dorogavcev
Sergej Fiodorov
31 min. 3-6
Andrejus Konovalov
32 min. 4-6
Andrej Makov
42 min. 5-6
Kasparas Davidonis
43 min. 6-6
45 min. 6-7
Andrej Smyslov
Andrejus Konovalov
48 min. 7-7
49 min. 7-8
Eimantas Rudavičius
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Eimantas Rudavičius
Tomas Pudživėlis
Tomas Šniauka
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vilius Mišeika, Kasparas Davidonis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015