Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2020-01-10, 7 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Aidas Mazalas
EDM STATYBA-SENDVARIS 5:8 FK GRANATA
(2-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Ugnius Petrikas
Vytautas Zablockis
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Robertas Gudas
Benas Alseika
Tomas Bardauskas
Mantas Kurapatkinas
1 min. 0-1
Artūras Jakovenka
2 min. 0-2
Artūras Jakovenka
Įvartis į savo vartus
5 min. 0-3
Tomas Bardauskas
12 min. 1-3
17 min. 1-4
Edvinas Girdenis
19 min. 1-5
Artūras Kumpis
24 min. 1-6
Modestas Arys
Mantas Kurapatkinas
25 min. 2-6
33 min. 2-7
Artūras Kumpis
Karolis Tendys
35 min. 3-7
Karolis Tendys
40 min. 4-7
Tomas Bardauskas
46 min. 5-7
49 min. 5-8
Artūras Kumpis
Linas Kokanskas
Paulius Kriščiūnas
Darius Petrošius
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Artūras Kumpis
Modestas Arys
Andrius Alunderis
Tomas Jonuūas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edvinas Girdenis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai