Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2020-01-10, 7 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDOS FM-1 6:7 KFA AKADEMIJA
(5-3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Sergej Solovjov
Arnas Šimkevičius
Eimantas Pabrėža
Deividas Kubilius
Justas Kriščiūnas
Kasparas Tutlys
Justas Valužis
Arnas Vaseris
Vakaris Luzgauskas
Michail Polevanov
Justas Kriščiūnas
14 min. 1-0
Eimantas Pabrėža
15 min. 2-0
17 min. 2-1
Mark Sheen
Michail Polevanov
21 min. 3-1
Arnas Šimkevičius
23 min. 4-1
24 min. 4-2
Aleksandr Dymov
25 min. 4-3
(10 m.)
Nikita Karnylos
Eimantas Pabrėža
25 min. 5-3
26 min. 5-4
Aleksandr Dymov
29 min. 5-5
Andrius Pakalniškis
31 min. 5-6
Aleksandr Fiodorov
33 min. 5-7
Maksim Ščerbina
Justas Kriščiūnas
48 min. 6-7
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Igor Kyrlan
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Andrius Pakalniškis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015