Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2020-01-12, 7 turas.
LCC salė (Kretingos g. 36),
Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Kevinas Drungilas
KLAIPĖDA CITY 12:7 LCC MOOSE FC
(6-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandr Orinka
Donatas Stankevičius
Vlaislav Kučerov
Anton Ananjev
German Jezerskij
Mindaugas Bielskis
2 min. 0-1
Yura Herman
German Jezerskij
2 min. 1-1
Donatas Stankevičius
3 min. 2-1
20 min. 2-2
Vilius Zaleckis
Vladislav Kučerov
22 min. 3-2
Vladislav Kučerov
22 min. 4-2
Vladislav Kučerov
23 min. 5-2
Vladislav Kučerov
25 min. 6-2
29 min. 6-3
Mykyta Ageyev
Vladislav Kučerov
31 min. 7-3
32 min. 7-4
Vilius Zaleckis
Vladislav Kučerov
37 min. 8-4
Mindaugas Bielskis
39 min. 9-4
42 min. 9-5
Igor Sysin
German Jezerskij
43 min. 10-5
46 min. 10-6
Mykyta Ageyev
Donatas Stankevičius
47 min. 11-6
48 min. 11-7
Rakan Suleiman
Donatas Stankevičius
49 min. 12-7
Oleksi Ivlichev
Vilius Zaleckis
Yohana Dawood Asofi
Daniil Teplyakov
Yura Herman
Rakan Suleiman
Igor Sysin
Alexander Bokaev
Emil Kochemasov
Mykyta Ageyev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015