Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-14, 1 turas.
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
KFA AKADEMIJA 2:11 KLAIPĖDA CITY B
(0:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Maksim Ščerbina
Danilo Bazali
Paulet Bilet-Naype
9 min. 0:1
Vitalijus Paulauskas
13 min. 0:2
Irmantas Slušnys
19 min. 0:3
Rolandas Kuncė
30 min. 0:4
Roman Abrašin
Mark Sheen
33 min. 1:4
37 min. 1:5
Viktor Klesčionok
38 min. 1:6
Andrej Srokin
41 min. 1:7
Aleksandr Fiodorov
46 min. 1:8
Rolandas Kuncė
46 min. 1:9
Rolandas Kuncė
49 min. 1:10
Roman Abrašin
Aleksandr Dymov
49 min. 2:10
50 min. 2:11
Viktor Klesčionok
Jevgenij Novičenkin
Stasys Dacys
Rolandas Kuncė
Viktor Klesčionok
Vaidotas Juškus
Aleksandr Fiodorov
Roman Abrašin
Andrej Srokin
Irmantas Slušnys
Marius Prišmontas
Vitalijus Paulauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. ELVITRANSA 5 9
6. LCC MOOSE FC 5 9
7. FC SUOLIUKAS 5 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai