Turnyrinė lentelė
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 7 0 1 79:37 42 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 6 0 1 78:41 37 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 5 0 2 49:37 12 15
4. SPARTA 7 5 0 2 43:36 7 15
5. FK GIRULIAI 8 4 0 4 47:55 -8 12
6. LCC MOOSE FC 7 3 0 4 34:46 -12 9
7. ELVITRANSA 7 2 0 5 47:56 -9 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 1 0 6 32:61 -29 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0 0 8 33:73 -40 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA 7 6 0 1 50:28 22 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 6 0 1 74:27 47 18
3. PORT MARE 7 5 0 2 64:34 30 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 4 0 3 41:38 3 12
5. FK GRANATA 7 3 0 4 42:45 -3 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 2 0 5 35:45 -10 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 1 1 5 29:59 -30 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 0 1 6 19:78 -59 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 7 7 0 0 95:22 73 21
2. KRUOPA 7 5 0 2 47:45 2 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 5 0 2 46:22 24 15
4. KFA AKADEMIJA 7 4 0 3 41:42 -1 12
5. FC SUOLIUKAS 7 3 1 3 35:45 -10 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 2 1 4 36:44 -8 7
7. MEMEL 7 1 0 6 26:57 -31 3
8. FK MOSĖDIS 7 0 0 7 18:67 -49 0
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai