Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
4
2019-12-06
20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2019-12-06
21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
4
2019-12-08
16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
4
2019-12-08
18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC LCC salė
(Kretingos g. 36)
4
2019-12-08
20.00
PORT MARE - NAUTICA Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
4
2019-12-08
21.00
FK GIRULIAI - SPARTA Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
5
2019-12-09
20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-09
21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-10
20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-11
20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2 Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-11
21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-12
20.30
MEMEL - KLAIPĖDOS FM-1 Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-12
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
5
2019-12-13
21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - PORT MARE Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
5
2019-12-15
15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-15
16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
5
2019-12-15
20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
5
2019-12-15
21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0