FK VIENUOLIKĖ
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
48 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
56 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Darius GrigaitisNerijus ŠliogerisVitalis MarozasRemigijus VenckusVygandas Burškys
18 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Darius Grigaitis
18
0
0
  Nerijus Šliogeris
13
0
0
  Vitalis Marozas
9
0
0
  Remigijus Venckus
7
0
0
  Elijus Pavlovas
4
0
0
  Marius Narušis
4
3
0
  Vygandas Burškys
4
1
0
  Vaidas Batūra
3
0
0
  Mindaugas Davidavičius
2
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
1
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-17
FK VIENUOLIKĖ
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ
5:15
PORT MARE
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ
6:12
KLAIPĖDOS FM-1
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ
12:9
FK MOSĖDIS
12
2020-01-28
KLAIPĖDOS FM-2
9:10
FK VIENUOLIKĖ
13
2020-02-05
ELVITRANSA
6:5
FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ
3:9
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-20
20.30
FK GIRULIAI
-
FK VIENUOLIKĖ

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai