Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-12
KLAIPĖDA CITY 5:5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
18
2020-03-11
FK MOSĖDIS 3:5 LCC MOOSE FC
17
2020-03-11
KFA AKADEMIJA 7:3 SPARTA
17
2020-03-11
KRUOPA 5:4 FK VS-JONUŠAI
17
2020-03-10
KLAIPĖDOS FM-1 6:7 ELVITRANSA
17
2020-03-09
LCC MOOSE FC 7:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-09
FK GIRULIAI 5:6 FK GRANATA
17
2020-03-08
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9:5 KRUOPA
17
2020-03-08
EDM STATYBA-SENDVARIS 4:4 KLAIPĖDOS FM-1
16
2020-03-08
SPARTA 10:0 FK ŽEBENKŠTIS
16
2020-03-08
KLAIPĖDA CITY 2:1 NAUTICA
16
2020-03-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:4 KLAIPĖDA CITY B
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8:6 MEMEL
16
2020-03-05
PORT MARE 3:4 KRANTONA
16
2020-03-04
FK VS-JONUŠAI 7:5 KFA AKADEMIJA
17
2020-03-03
FK VIENUOLIKĖ 4:7 FC SUOLIUKAS
17
2020-03-02
KLAIPĖDOS FM-2 12:5 FK MOSĖDIS
16
2020-03-01
FC SUOLIUKAS 3:5 FK GIRULIAI
16
2020-03-01
FK VIENUOLIKĖ 6:6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2020-03-01
NAUTICA 4:4 KLAIPĖDA CITY B
15
2020-03-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:6 FK VS-JONUŠAI
16
2020-02-28
FK MOSĖDIS 10:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
15
2020-02-28
KRANTONA 6:7 KLAIPĖDA CITY
16
2020-02-27
FK GRANATA 6:3 KLAIPĖDOS FM-2
15
2020-02-27
PORT MARE 9:7 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16
2020-02-26
KLAIPĖDOS FM-1 3:7 LCC MOOSE FC
15
2020-02-26
KRUOPA 6:8 SPARTA
16
2020-02-25
EDM STATYBA-SENDVARIS 8:5 ELVITRANSA
15
2020-02-24
KFA AKADEMIJA 9:8 FK ŽEBENKŠTIS
15
2020-02-24
KLAIPĖDOS POLICIJA 6:9 KLAIPĖDOS FM-1
14
2020-02-23
SPARTA 12:3 KLAIPĖDA CITY B
14
2020-02-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:4 NAUTICA
14
2020-02-23
KLAIPĖDA CITY 2:4 PORT MARE
14
2020-02-21
FK VS-JONUŠAI 7:14 KRANTONA
15
2020-02-20
FK GIRULIAI 4:2 FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-20
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4:2 KFA AKADEMIJA
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC 11:1 MEMEL
15
2020-02-19
ELVITRANSA 8:5 FC SUOLIUKAS
14
2020-02-19
FK ŽEBENKŠTIS 1:3 KRUOPA
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5:8 FK GRANATA
14
2020-02-18
KLAIPĖDOS FM-1 6:7 FK GIRULIAI
15
2020-02-17
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:3 KLAIPĖDOS FM-2
13
2020-02-17
KRANTONA 6:6 FK ŽEBENKŠTIS
14
2020-02-16
FK GRANATA 17:9 ELVITRANSA
13
2020-02-16
NAUTICA 3:4 FK VS-JONUŠAI
13
2020-02-16
PORT MARE 7:7 SPARTA
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:3 KLAIPĖDOS FM-2
13
2020-02-13
KLAIPĖDA CITY B 2:9 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS 4:6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2020-02-11
MEMEL 1:13 EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA 4:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
13
2020-02-10
KRUOPA 7:12 KLAIPĖDA CITY
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ 3:9 LCC MOOSE FC
13
2020-02-09
FK GIRULIAI 9:3 FK MOSĖDIS
13
2020-02-09
KLAIPĖDOS FM-2 4:7 KLAIPĖDOS FM-1
13
2020-02-09
FK ŽEBENKŠTIS 3:7 KLAIPĖDA CITY B
12
2020-02-09
SPARTA 2:12 NAUTICA
12
2020-02-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1:2 KRANTONA
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA 11:3 MEMEL
12
2020-02-06
FK VS-JONUŠAI 3:3 PORT MARE
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC 6:5 FK GRANATA
13
2020-02-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 8:10 FC SUOLIUKAS
13
2020-02-05
ELVITRANSA 6:5 FK VIENUOLIKĖ
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY 14:2 KFA AKADEMIJA
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 14:8 KRUOPA
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS 1:17 FK GRANATA
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS 3:6 LCC MOOSE FC
9
2020-01-31
ELVITRANSA 10:10 SPARTA
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA 4:7 FK GIRULIAI
11
2020-01-30
KLAIPĖDA CITY B 3:4 FK VS-JONUŠAI
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9:4 LCC MOOSE FC
12
2020-01-29
MEMEL 2:10 ELVITRANSA
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS 3:13 KLAIPĖDA CITY
11
2020-01-29
KRANTONA 7:3 SPARTA
12
2020-01-28
KLAIPĖDOS FM-2 9:10 FK VIENUOLIKĖ
11
2020-01-27
KRUOPA 5:8 PORT MARE
11
2020-01-26
FK GIRULIAI 5:3 MEMEL
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7:6 FC SUOLIUKAS
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC 4:6 EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2020-01-26
NAUTICA 10:0 KFA AKADEMIJA
11
2020-01-26
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:3 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2020-01-24
FK VS-JONUŠAI 8:1 FK ŽEBENKŠTIS
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ 12:9 FK MOSĖDIS
10
2020-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:9 KRANTONA
11
2020-01-22
FK GRANATA 9:3 KLAIPĖDOS FM-1
11
2020-01-22
ELVITRANSA 13:8 KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY 11:3 KLAIPĖDA CITY B
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2 6:7 FK GIRULIAI
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC 5:4 ELVITRANSA
10
2020-01-19
PORT MARE 10:6 KFA AKADEMIJA
10
2020-01-19
NAUTICA 11:4 KRUOPA
10
2020-01-19
SPARTA 7:8 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI 4:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8
2020-01-16
SPARTA 6:13 KLAIPĖDA CITY
10
2020-01-16
EDM STATYBA-SENDVARIS 3:2 FK MOSĖDIS
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS 4:4 KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ 6:12 KLAIPĖDOS FM-1
10
2020-01-14
FK GRANATA 15:6 MEMEL
8
2020-01-13
FK GIRULIAI 9:5 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY 12:7 LCC MOOSE FC
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS 5:8 FK GRANATA
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B 12:1 FK MOSĖDIS
7
2020-01-10
KRANTONA 18:4 MEMEL
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1 6:7 KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA 7:8 FC SUOLIUKAS
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ 5:15 PORT MARE
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 21:1 KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6:4 KLAIPĖDOS FM-2
7
2020-01-05
ELVITRANSA 4:7 FK VS-JONUŠAI
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS 1:9 NAUTICA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:4 FK GIRULIAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2 3:14 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2019-12-22
NAUTICA 7:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS 3:5 KFA AKADEMIJA
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI 4:6 KLAIPĖDA CITY
6
2019-12-19
PORT MARE 16:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
FK GRANATA 2:8 FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC 3:7 SPARTA
6
2019-12-18
KRUOPA 3:16 KRANTONA
6
2019-12-18
FK GIRULIAI 7:6 ELVITRANSA
6
2019-12-17
FK VIENUOLIKĖ 4:5 EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2019-12-17
MEMEL 2:6 KLAIPĖDA CITY B
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS 2:10 KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:6 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B 3:6 KRUOPA
5
2019-12-15
NAUTICA 5:1 KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY 6:2 FK GIRULIAI
5
2019-12-13
EDM STATYBA-SENDVARIS 6:10 PORT MARE
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1 8:4 MEMEL
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:2 FK GRANATA
5
2019-12-11
ELVITRANSA 9:6 KLAIPĖDOS FM-2
5
2019-12-11
SPARTA 4:6 FK VS-JONUŠAI
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA 10:2 FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ 4:8 FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
KRANTONA 15:5 FC SUOLIUKAS
4
2019-12-08
MEMEL 1:9 KFA AKADEMIJA
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI 7:3 LCC MOOSE FC
4
2019-12-08
PORT MARE 3:4 NAUTICA
4
2019-12-08
FK GIRULIAI 2:4 SPARTA
4
2019-12-06
FK GRANATA 11:2 KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2019-12-06
KRANTONA 4:1 KLAIPĖDA CITY B
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2 4:13 KLAIPĖDA CITY
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS 2:7 FK ŽEBENKŠTIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ 6:15 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2019-12-03
KRUOPA 6:4 KLAIPĖDOS FM-1
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS 3:2 FK MOSĖDIS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7:9 ELVITRANSA
3
2019-12-01
SPARTA 7:2 KLAIPĖDOS FM-2
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:4 EDM STATYBA-SENDVARIS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS 2:10 PORT MARE
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA 2:2 FK VIENUOLIKĖ
3
2019-11-28
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY 12:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC 3:10 FK GIRULIAI
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1 2:15 KRANTONA
3
2019-11-27
ELVITRANSA 9:12 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA 6:10 KRUOPA
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS 2:4 MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B 6:4 FC SUOLIUKAS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS 3:6 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4:5 SPARTA
2
2019-11-24
KRANTONA 9:2 KFA AKADEMIJA
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ 2:10 NAUTICA
2
2019-11-24
PORT MARE 6:2 FK GRANATA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS 9:7 MEMEL
2
2019-11-21
KRUOPA 10:4 FK MOSĖDIS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:5 KLAIPĖDA CITY
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2 4:6 LCC MOOSE FC
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS 11:3 KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B 7:3 KLAIPĖDOS FM-1
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY 12:6 ELVITRANSA
2
2019-11-18
FK GIRULIAI 6:10 FK VS-JONUŠAI
1
2019-11-17
FK GRANATA 4:6 FK VIENUOLIKĖ
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1 3:3 FC SUOLIUKAS
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS 5:18 KRANTONA
1
2019-11-17
MEMEL 4:5 KRUOPA
1
2019-11-17
NAUTICA 5:2 EDM STATYBA-SENDVARIS
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10:4 PORT MARE
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:12 FK ŽEBENKŠTIS
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA 2:11 KLAIPĖDA CITY B
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC 7:2 TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI 11:4 KLAIPĖDOS FM-2
1
2019-11-12
SPARTA 10:6 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015