Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-24, 2 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Aidas Mazalas
PORT MARE 6:2 FK GRANATA
(3-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Žymantas Butkus
Justas Vainikaitis
Andrius Gedgaudas
Aurimas Jurgelevičius
Kazimieras Žutautas
Audrius Vitkauskas
Žilvinas Kymantas
Rokas Borusas
Saulius Varkalis
3 min. 0-1
Edvinas Girdenis
6 min. 0-2
Paulius Kriščiūnas
Justas Vainikaitis
11 min. 1-2
Žilvinas Kymantas
12 min. 2-2
Kazimieras Žutautas
22 min. 3-2
Saulius Varkalis
44 min. 4-2
Justas Vainikaitis
49 min. 5-2
Andrius Gedgaudas
50 min. 6-2
Linas Kokanskas
Paulius Kriščiūnas
Aurimas Tamkevičius
Artūras Jakovenka
Edgaras Barkus
Edvinas Girdvainis
Artūras Kumpis
Andrius Alunderis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Andrius Gedgaudas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015