Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-28, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
NAUTICA 10:13 FK GRANATA
(2:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
Kevinas Drungilas
Vilius Norvilas
Jonas Latakas
Rokas Girtautas
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Edmundas Gaigalas
Marius Papšys
1 min. 0-1
Edvinas Girdenis
Marius Papšys
4 min. 1-1
Marius Papšys
10 min. 2-1
21 min. 2-2
Žilvinas Lukošius
22 min. 2-3
Edvinas Girdenis
23 min. 2-4
Žilvinas Lukošius
25 min. 2-5
Vaidotas Gedvilas
Vilius Norvilas
26 min. 3-5
28 min. 3-6
Artūras Kumpis
30 min. 3-7
Edvinas Girdenis
31 min. 3-8
Edvinas Girdenis
Kiril Čiupalov
32 min. 4-8
33 min. 4-9
Edvinas Girdenis
34 min. 4-10
Martynas Agintas
Marius Papšys
39 min. 5-10
41 min. 5-11
Titas Mikelis
Marius Papšys
42 min. 6-11
Rokas Girtautas
44 min. 7-11
Marius Papšys
46 min. 8-11
Jonas Latakas
46 min. 9-11
48 min. 9-12
Titas Mikelis
Marius Papšys
50 min. 10-12
50 min. 10-13
Edvinas Girdenis
Vaidotas Gedvilas
Paulius Kriščiūnas
Žilvinas Lukošius
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Artūras Kumpis
Titas Mikelis
Martynas Agintas
Andrius Alunderis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Vladimir Gerasimov, Kiril Čiupalov, Artūras Kumpis, Titas Mikelis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015