Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-29, 11 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Giedrius Zaniauskas
FK ŽEBENKŠTIS 3:13 KLAIPĖDA CITY
(2-5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dovydas Narkus
Dalius Barakauskis
Simas Pranauskas
Aurimas Tunaitis
Vytautas Žukauskas
Gerdas Kančelskis
Gražvydas Žakys
Karolis Gricius
1 min. 0-1
Donatas Stankevičius
3 min. 0-2
German Jezerskij
Simas Pranauskas
10 min. 1-2
Gražvydas Žakys
13 min. 2-2
14 min. 2-3
Donatas Stankevičius
17 min. 2-4
Justas Adamas
25 min. 2-5
German Jezerskij
29 min. 2-6
German Jezerskij
31 min. 2-7
Donatas Stankevičius
33 min. 2-8
Anton Ananjev
39 min. 2-9
Vladislav Kučerov
40 min. 2-10
Justas Adamas
Vytautas Žukauskas
43 min. 3-10
47 min. 3-11
Vladislav Kučerov
50 min. 3-12
Vladislav Kučerov
50 min. 3-13
Donatas Stankevičius
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Dovydas Zakrevskij
Vladislav Kučerov
Anton Ananjev
Justas Adamas
German Jezerskij
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai