Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-30, 11 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Edmundas Gaigalas
KLAIPĖDA CITY B 3:4 FK VS-JONUŠAI
(1-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kiril Iovov
Rolandas Kuncė
Mindaugas Jusis
Aleksandr Fiodorov
Viačeslav Čiumačenko
Arūnas Beinartas
Valerijus Žukovas
Andrej Srokin
Oleg Romančiuk
Marius Prišmontas
Vitalijus Paulauskas
Rolandas Kuncė
11 min. 1-0
20 min. 1-1
Ignas Tamašauskas
32 min. 1-2
Matas Ilginis
35 min. 1-3
Ignas Jurgutis
Andrej Srokin
37 min. 2-3
47 min. 2-4
Laurynas Gedmintas
50 min. 3-4
Įvartis į savo vartus
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Jogaila Šimkus
Arnas Dumbrauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Tamašauskas
Ignas Jurgutis
Simonas Alsys
Osvaldas Bieliauskis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Andrej Srokin, Viačeslav Čiumačenko, Arnas Dumbrauskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015