Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-02-02, 12 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Eugenijus Starostinas
FK MOSĖDIS 1:17 FK GRANATA
(0-5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Joris Kabelka
Jonas Butkevičius
Povilas Mikalauskis
Deimantas Jankauskas
Donaldas Jautžemis
4 min. 0-1
Žilvinas Lukošius
5 min. 0-2
Žilvinas Lukošius
10 min. 0-3
Artūras Jakovenka
16 min. 0-4
Žilvinas Lukošius
21 min. 0-5
Edvinas Girdenis
28 min. 0-6
Edvinas Girdenis
32 min. 0-7
Žilvinas Lukošius
35 min. 0-8
Titas Mikelis
34 min. 0-9
Vaidotas Gedvilas
Jonas Butkevičius
35 min. 1-9
41 min. 1-10
Artūras Jakovenka
42 min. 1-11
Vaidotas Gedvilas
46 min. 1-12
Edvinas Girdenis
47 min. 1-13
Žilvinas Lukošius
48 min. 1-14
Artūras Kumpis
48 min. 1-15
Titas Mikelis
49 min. 1-16
Linas Kokanskas
50 min. 1-17
Artūras Jakovenka
Linas Kokanskas
Aurimas Tamkevičius
Paulius Kriščiūnas
Žilvinas Lukošius
Vaidotas Gedvilas
Artūras Jakovenka
Edvinas Girdenis
Artūras Kumpis
Titas Mikelis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai