Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-09, 12 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Aidas Mazalas
SPARTA 2:12 NAUTICA
(1-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Arboldas Liutika
Nikolaj Beliak
15 min. 0-1
Donatas Navikas
17 min. 0-2
Donatas Navikas
19 min. 0-3
Marius Papšys
Nikolaj Beliak
24 min. 1-3
25 min. 1-4
Marius Papšys
26 min. 1-5
Marius Papšys
28 min. 1-6
Marius Papšys
31 min. 1-7
Nerijus Jurkaitis
35 min. 1-8
Marius Papšys
44 min. 1-9
Marius Papšys
Arvydas Trizno
46 min. 2-9
48 min. 2-10
Marius Papšys
48 min. 2-11
Marius Papšys
49 min. 2-12
Marius Papšys
Gvidas Gnedojus
Jonas Latakas
Tautvydas Špiegis
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Nerijus Jurkaitis
Marius PapŠys
Kazimieras Gnedojus
Donatas Navikas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai