Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-16, 13 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Giedrius Zaniauskas
PORT MARE 7:7 SPARTA
(6-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Žymantas Butkus
Justas Vainikaitis
Aurimas Jurgelevičius
Audrius Vitkauskas
Žilvinas Kymantas
Rokas Borusas
Aivaras Lukošius
Marius Stonkus
Saulius Varkalis
Žilvinas Kymantas
5 min. 1-0
9 min. 1-1
Arvydas Trizno
Žilvinas Kymantas
10 min. 2-1
Žilvinas Kymantas
19 min. 3-1
Aurimas Jurgelevičius
20 min. 4-1
Aurimas Jurgelevičius
21 min. 5-1
21 min. 5-2
Paulius Ruseckas
Justas Vainikaitis
22 min. 6-2
27 min. 6-3
Paulius Ruseckas
28 min. 6-4
Vakaris Adomas Bagdanskas
29 min. 6-5
Vakaris Adomas Bagdanskas
30 min. 6-6
Paulius Ruseckas
Žilvinas Kymantas
35 min. 7-6
50 min. 7-7
Arvydas Trizno
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Paulius Ruseckas
Vakaris Adomas Bagdanskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Rokas Borusas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
19.00
10 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK VS-JONUŠAI
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015