Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-03-06, 16 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Aidas Mazalas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6:4 KLAIPĖDA CITY B
(3-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Martynas Viluckas
Audrius Tolis
Ainis Vilavičius
Paulius Lotužys
Tadas Vitkauskas
Evaldas Misiūnas
Evaldas Misiūnas
6 min. 1-0
Evaldas Misiūnas
10 min. 2-0
Paulius Lotužys
14 min. 3-0
17 min. 3-1
Viktor Klesčionok
24 min. 3-2
Vitalijus Paulauskas
32 min. 3-3
Viktor Klesčionok
Audrius Tolis
34 min. 4-3
38 min. 4-4
Vitalijus Paulauskas
Paulius Lotužys
39 min. 5-4
Paulius Lotužys
48 min. 6-4
Kiril Iovov
Rolandas Kuncė
Viktor Klesčionok
Vaidotas Juškus
Mindaugas Jusis
Roman Abrašin
Pavel Siljanov
Oleg Romančiuk
Vitalijus Paulauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Mindaugas Jusis, Evaldas Misiūnas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015